Popoln dan za malo odbojko

by Boštjan Glodež

V soboto, 27. 1. 2024, je svoj drugi turnir v mali odbojki v “A” ligi odigrala ekipa Formis I. V Murski Soboti so si Formiske priigrale dve zmagi.

Razpored in vsi rezultati na mala odbojka – “A” liga – vzhod B

O turnirju je Neja Zupan iz ekipe Formis I povedala: “Na 3. turnirju male odbojke A lige vzhod, ki se je odvijal v Murski Soboti, smo si zadale cilj, da premagamo oba nasprotnika z rezultatom 2:0 v nizih. Naše nasprotnice so bile tokrat ŽOK Ptuj in ŽOK Murska Sobota. Najprej smo igrale z ekipo ŽOK Ptuj. Prvi niz smo igrale toplo-hladno, a smo vseeno pokazale ekipni duh in zmagale s tesnim izidom 26:24. Drugi niz je ekipa odigrala z malo napakami in zasluženo slavila z izidom 25:13. Sledila je druga tekma proti ŽOK Murska Sobota, na kateri smo vse punce pokazale, kaj smo se do sedaj že naučile in prvi niz zmagale s 25:13 in pa drugi s 25:11. Domov smo se vrnile z zasluženima dvema zmagama in obljubljenim pecivom. Do naslednjega turnirja, ki bo 10. 2. 2024 v domači dvorani, še moramo odpraviti naše pomanjkljivosti in pogumno stopiti pred nasprotnice in seveda poskušati zmagat. Torej se kmalu vidimo doma.”

Ekipa Formis II pa je svoj tretji turnir v “B” ligi igrala na Ptuju in se je prav tako veselila dveh zmag.